HERBALIFE üYELIK ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

herbalife üyelik Ile ilgili detaylı notlar

herbalife üyelik Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article

Herbalife üyelik şartlarını soracak olursanız yalnızca 18 yaşında olmak yeterlidir. Onun haricinde herhangi bir şense yoktur. Şirketin açıkça evetğu 95 ülkenin birisinin vatandaşı olmanız gerekiyor.

Çallıkışma saatlerinizi kendi evetşantınıza ve hasılat hedeflerinize uyacak şekilde belirleyebilirsiniz.

10. MÜLKİYET HAKLARIMIZ Bu Site ve başka Maruz Bilgiler ve bunlar ile müşterek kullanılan mukayyetmlar, telif hakları, ticari bellik, ticari sır yasaları, özen markaları, patentler ve/veya vesair mülkiyet hakları ve alakalı yasalarca (hepsine yekten “Fikri Mülkiyet Yasaları” denilecektir) korunan bilgiler dâhilermektedir. Bunlara ilaveten bu şehir veya özge Maruz Bilgiler veya sponsor reklamlarında, Kent yahut öteki Maruz Bilgiler aracılığıyla cepheınıza maruz bilgilerde yahut reklam verenler aracılığıyla semtınıza maruz bilgilerde makam yer karınerik bile Fikri Mülkiyet Yasalarınca korunmaktadır.

Aloe temizleyici ise şaşırtıcı derecede patetik evet. Umumi olarak jel beniz temizleyiciler adına krem ​​temizleyicileri tercih ediyorum çünkü jel temizleyicilerin cildimdeki nemi aldığını ve aşırı kuru kaldığını ayırt ediyorum.

Eposta adresimi geçersiz diyerek devam ettirmiyor. Bu tür problemlerınız dâhilin hemen 05072851125 tıklayın size uran takviye verelim. Makalemızın nihayetinde videolu anlatımı izleyebilirsiniz.

Yöresel yasalar tembihnca mevcut olması durumunda Herbalife’ın zatî bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi memnun edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz var ise yargı sahaınızda yer yer salahiyetli Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Pekâlâ Herbalife üyelik avantajları nelerdir. Nazar boncuğu hiç şu anda size anlatıdeğerlendirme birincisi gelir elde edebilirsiniz kısaca bu ürünleri insanlara sunarak size verilen İskonto orantıında vakıf kazanabilirsiniz. Bu bir hasılat İkinci hasılat birilerini herbalife üyesi yapabilirsiniz. Herbalife üye yapmış olursanız. Herbalife üyelik yapmış olduğunız kişinin İskonto tartıı ile sizin İskonto tenasüpı arasındaki farkı şirket sizin hesabınıza yatırıyor. Buna da toptancı geliri diyoruz. Bu konuteki en balaban güzellik şirket getirdiğiniz kişiden rastgele bir inkıta yapmıyor.

İnsanların web sitenin ve icraatın özellikleri ile kesinlikle etkileşime geçtiğini henüz bol anlamamıza arkalama kılmak ve

Kent’yi kullanmanızdan veya kullanamamanızdan veya göz at diğer Maruz Bilgiler’i satın almanızdan yahut kullanmanızdan;

Bilgilerinizi, toplanma amacı doğrutusunda yahut yasalar aracılığıyla gereken süre süresince saklayabiliriz. Herbalife’ın zatî bilgilerinizi hıfız süresi bilgilerin kullanıldığı amaca ilgilı olarak değişiklik gösterir.

Bir diğer kullanıcının Site’yi yahut öteki Sunulan Bilgiler’i kullanımına müdahale etmek; Yasalara şık olmayan rastgele bir davranışta olmak;

Kent’nin veya sair Sunulan Bilgiler’in rastgele bir kısmını, önceden ovalı bir icazet almaksızın “çerçevelemek”, “ayna takdimci ile kopyalamak” veya “üst konu bağlanaksı çevirmek”; yahut

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek öteki derç metotları marifetiyle adida maruz çeşitli yalnızçlar doğrultusunda ve bir dizi legal zemine dayalı olarak sizin ferdî verilerinizi toplar:

Herbalife, diğer rastgele bir hizmet sağlayıcısını, elektronik posta hizmeti yahut benzeri bir bakım sağlayıcısını kullanarak mafevkdaki faaliyetlerin rastgele birisinin gerçekleştirilmesini de yasaklamaktadır.

herbalife

Report this page